אמי"ת עתידים- אור עקיבא

כתובת בית הספר: מיכאל גלפינשטיין 1

מנהלת חט"ב:ליטל אוליננקו אמויאל

אחראית ניצוצות ורכזת חברתית: ליטל בארי

שכבה המשתתפת בתוכנית: שכבה ז'

קריית החינוך, משרתת את תלמידי אור עקיבא ואף קולטת תלמידים נוספים מהאזור, הרוצים בחינוך האיכותי ושואפים להגיע להישגים גבוהים.

קריית החינוך, בטיפוח ובתמיכת עיריית אור עקיבא שרואה בחינוך את ספינת הדגל שלה ומשקיעה בו משאבים רבים, הגיעה במהלך השנים להישגים חסרי תקדים בהצלחה בבחינות הבגרות. מהשימוש מרכזי של קריית החינוך, הוא צוות המורים המסור והמיומן שלצד הובלת התלמידים למצוינות, מטפח גם את אלו הנזקקים לתגבור, מבלי לחסוך מזמנו וממרצו.      בבית הספר מתקיים מערך שלם של פרויקטים הנותנים מענה למצוינים מצד אחד ולנזקקים לתגבור מצד שני, כך שכל אחד מהתלמידים יקבל את המענה הראוי לצרכיו. צוות המורים שלנו נמצא בחזית החדשנות הפדגוגית והטכנולוגית. ההוראה בבית ספרינו מתנהלת תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות הכוללות אפליקציות בסמארטפונים ומחשבים ניידים. הכיתות שלנו ערוכות לתלמידי המאה ה-21.

קריית החינוך מטפחת את החינוך הערכי והחברתי ורואה בו נדבך מרכזי של עבודתה החינוכית.

אנו רואים חשיבות רבה בשיתוף פעולה עם כל הגורמים בקהילה, ועובדים עם וועד ההורים מתוך תפיסה הרואה את התלמיד ראייה כוללת, בתוך הקהילה בה הוא חי ובכל שעות היום. רק כך נוכל לטפל בכל תלמיד בצורה המיטבית עבורו.בבית הספר מבחר של מגמות ומקצועות העומדים לבחירת התלמידים. קראו היטב את המידעון, התייעצו עם צוות ביה"ס ובחרו את המסלול הלימודי המתאים לכם, זה שיוביל אתכם להצלחה המירבית בעתיד.