הרשמה למתנדבים
הרשמה לבתי ספר
הרשמה לארגונים

איגור ופרצקי

איך כוכב טיקטוק משנה את העולם

איגור ומשפחתו עלו מאוקראינה כשהיה בן 3, בציעירותו נחשב "נער בסיכון", נשר מכלל המסגרות והסתבך בפלילים. שירות צבאי משמעותי ביחידה מיוחדת הוציא את איגור ממעגל הסיכון, לאחריו המשיך בקריירה בטחונית של 13 שנים. בתפקידו האחרון איגור שירת באגף המודיעין של משטרת ישראל במחוז תל אביב והיה אחראי על מאות מבצעים מסווגים למיגור תופעות הפשיעה האזוריות.

כיום איגור אב ל 3 ילדים, קרימינולוג ויזם חברתי בתוכנית ליווי הסטארטאפים של מייקרוסופט, יו"ר ומייסד עמותת סטארט-און המקימה מרחבים טכנולוגיים לנוער בסיכון בשכונות מצוקה. בזכות השפעתו כיוצר תוכן ומוביל דעת קהל ברשתות החברתיות מצליח איגור לשנות את התפיסה החינוכית הבלתי פורמאלית, ולגשר על פערים טכנולוגיים משמעותיים שנוצרו בעידן המודרני.

במפגשים נחשף לסיפור הילדות של איגור - מנער בסיכון שהסתבך בפלילים ועד לשירות משמעותי וארוך בצבא ובמשטרת ישראל. לאחר 13 שנה בשירות המודיעין של המשטרה - בחר איגור להקים מיזם מטורף יחד עם מייקרוספוט שמנגיש את עולם התוכן הטכנולוגי לנערים ונערות בסיכון.
במהלך המפגשים ניחשף לסיפור חייו, נעמיק בפלטפורמת הטיקטוק, נגלה את הסודות של הויראליות, וכיצד להשתמש בפלטפורמות בצורה זהירה ובטוחה. נלמד כלים להתמודד ולהתגבר למול החולשות שלנו ולהוביל את החיים שלנו להצלחה אדירה. בניצוץ בשטח נעבור מהשכונות בהן גדל ברחובות ג'סי כהן עד לקומה 50 במגדלי תל אביב מייקרוסופט, מהמקום הנמוך ביותר לגבוהה ביותר במרחק של החלטה.