מועצת מנהלים מייעצת

אורי שנער

יו"ר אורי מיוזמי ניצוצות, עוסק 30 שנה בטלוויזיה, מנהל התכניות של ערוץ 2 הניסיוני, מנכ"ל ונשיא קשת 10 שנים, דירקטור ויועץ ברשת, יזם אינטרנט.

ד"ר יואב ארמוני

יואב מיוזמי ניצוצות, לשעבר סמנכ"ל בכיר בחברת נס טכנולוגיות, חוקר במרכז לעתידנות בחינוך באוניברסיטת באר שבע, בעל ניצוצות מרובים בין היתר עתידנות, רכיבה על אופנועים, טיפוס קירות וטיולים בעולם. הניצוצות של יואב הם" האקזיט: רכישת חברות בהייטק" ו"עתידנות – מה יהיה בעתיד?"

ד"ר זהר קדמון

זהר תמיד ניסתה לשלב בין מקצוע המשפטים לבין ההתעניינות שלה במוסיקה, תרבות, אמנות, חברה ותקשורת. כך יצא, שהיא עורכת דין עצמאית שמתמחה בעסקי הטלוויזיה, הקולנוע והיצירה בכלל, ודוקטור לתקשורת מאוניברסיטת קולומביה, שחוקרת את היחסים בין העיתונות לחברה. למוסיקה היא מתחברת בנגינה בפסנתר ובתקלוטים ליליים של האוסף האישי שלה בברים בתל אביב.

גל גבאי

גל גבאי היא עיתונאית, מגישת חדשות וקריינית. כיום מגישה את התכניות "עושים סדר" ו"וואקום" בטלוויזיה החינוכית. גל גבאי היא זוכת פרס סוקולוב לשנת 2013 על "תחקיריה שחשפו עוולות חברתיות הנוגעות לאוכלוסיות מוחלשות.

פרופסור רוני אבירם

פרופסור אבירם ראש המרכז לעתידנות בחינוך באוניברסיטת בן גוריון בנגב.

ראובן אדלר

פרסומאי ויועץ אסטרטגי-תקשורתי. לשעבר שותף במשרד הפרסום, אדלר-חומסקי-ורשבסקי-Grey-ושות. אדלר עוסק בייעוץ תקשורתי ואסטרטגי לחברות עסקיות כמו גם לפוליטיקאים ומפלגות.

זאבי ברגמן

נשוי ואב לשלושה, איש הייטק. יושב הראש של חברות גליל סופטוור וטאלנטים, ופועל כמשקיע  בחברות סטארט-אפ. בעבר היה מנכ"ל חברת קומברס ונייס. זאבי בעל תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב ותארים שניים במדעי המחשב ומנהל עסקים.

פרופסור יערה בר און

מתגוררת בת"א אם לשניים. בעלת דוקטורט מאוניברסיטת תל אביב שם היא גם מרצה. ב-1999 מונתה לעמוד בראש היחידה ליישום דו"ח קרמניצר-שנהר במשרד החינוך. ב-2004 מונתה כמשנה לנשיא לעניינים אקדמיים בבצלאל, שם היא שימשה גם מרצה במחלקה להיסטוריה של תרבות וחברה. כיום נשיאת מכללת אורנים שבטבעון.

אורית סון – יועצת משפטית

כיהנה עד לאחרונה במשך שמונה שנים כמשנה לפרקליט המדינה, ובתפקיד זה הייתה לה אחריות ומעורבות אינטנסיבית בעניינים מרכזיים המצויים על סדר היום הציבורי. בתפקידה הובילה מהלכים אסטרטגיים מתוך תפיסה של מנהיגות מקצועית וערכית למען הציבור. על פועלה קיבלה אות הוקרה והערכה כ"יקיר שירות המדינה". קודם לכן, מילאה אורית תפקידים של פרקליטת מחוז י-ם ומנהלת המחלקה האזרחית בפרקליטות המדינה.

ניצה וידר

בעלת תואר שני במנהל חינוכי, שימשה כמנהלת בית ספר במשך כ-25 שנים עד לפרישתה. ב-15 השנים האחרונות שימשה כמנהלת בי"ס האזורי "גדרות" בישוב עשרת, מחלוצי תכנית "ניצוצות" ששימש כפיילוט ליישום התכנית בשנתה הראשונה.  במקביל לניהול הייתה מנטורית למנהלים חדשים במערכת החינוך.